Home

Třetí programátorský maraton, #AimtecHackathon, není jen o programování a soutěžení - máte zde jedinečnou možnost poznat podobně nadšené lidi a navázat tak nová přátelství. Zároveň se nemusíte bát, že byste na řešení projektu zůstali sami, protože ke každé technologii máme nápomocného mentora, týmy se domlouvají až na místě a místo se najde pro každého. ;-)

9. – 11. 3. 2018, Moving station Plzeň

Máte příležitost vyzkoušet si technologie, ke kterým se při jiné příležitosti jen tak nedostanete. Pusťte se do dobrodružství s pomocí VR/AR, HTC Vive, Unity3D, IoT, LoRaWAN, Sigfox, Arduino, Raspberry Pi, RTLS Sewio, programovatelného dronu Parrot, vyzkoušejte si syntézu, rozpoznávání a porozumění řeči, Amazon Alexa, Google voice kit nebo řízení dialogů Google Dialogflow.

Přijďte například navrhnout, jak evidovat obsazenost ve sdílených zasedačkách, nebo vizualizujte pohyb v budově ve VR. Jaká je vize skladů budoucnosti? Máte-li sami zajímavý nápad, který je ale z jiného soudku, tak i ten můžete realizovat. Podělte se o něj na místě a třeba pro něj nadchnete i další účastníky. Součástí vstupenky na AimtecHackathon je i sobotní řečnická část Tech Talks.

Program Aimtec Hackathonu

Pátek 9. 3. 2018

16.00 - 17.00 Registrace
17.00 Dolní sál
Zahájení - Aimtec  

Jiří Dobrý, Petr Stejskal, Petra Šteklová, Lukáš Rampa

17.25 Dolní sál
Jak postavit digitální startup a vyrůst se správnými lidmi - U+

Jan Beránek, Lucia Patoprstá
V první části se dozvíme, jak vybudovat digitální startup. Druhá část pak bude o nastavení procesů ve firmě a o tom, jak najít ty správné lidi.

18.10 Dolní sál XGLU - Cesta ze školy a korporátu k vlastní firmě a výzkumu

Marek Novák
Přednáška bude o vzniku nápadu kartového glukometru, o historii stejnojmenného startupu a jeho směřování do budoucna. Pobavíme se o zdravotnické technice obecně a tipech pro ty, kteří by v této oblasti chtěli začít podnikat. Třetí část prezentace bude zaměřena na výzkum v oblasti zdravotnictví, který se právě teď v XGLU realizuje.

18.55 Dolní sál

Příběh neukradeného kola - od AimtecHackathonu až po "startup"

Pavel König, Jan Drexler
Přednáška o tom, jak na druhém ročníku Aimtechackathonu vznikl nápad, který odstartoval životaschopný udržitelný projekt - Neukradené kolo. Příběh všech projektů spojuje několik otázek. Jaké zvolit technologie? Jak udělat správně design - od HW až k firmware? Jak uspokojit uživatele? A co když už máme produkt hotový? Ptejte se dále. Komu a jak ho prodáme? První potenciální zákazník, super, ale musíme to trochu předělat. Jakou budeme podporovat síť? Kolik verzí produktů budeme dělat? A co je vlastně největší challenge?

19.30 Kavárna Večeře
20.30 Dolní sál Seznámení s technologiemi a hračičkami, představení mentorů
21.30 Dolní sál Brainstorming a představení témat, sestavení týmů a konzultace s mentory
23.00 Dolní sál

Start hackingu

3, 2, 1... Tvoříme!

Sobota 10. 3. 2018

7.00 Kavárna Snídaně
9.00 - 12.00 Horní sál Přednášky dle programu konference
12.30 Kavárna Oběd
13.30 - 19.00 Horní sál Přednášky dle programu konference
19.30 Kavárna Večeře

Neděle 11. 3. 2018

7.00 Dolní sál

Snídaně

9.00 Dolní sál

Konec hackingu

10.00 Dolní sál Prezentace projektů
12.00 Dolní sál

Vyhlášení cen poroty a hlasování účastníků. 

13.00 Vstupní hala

Konec akce

Rychlý oběd na cestu a vzhůru domůCo nás čeká

Řečníci a mentoři dorazí z předních technologických firem i zajímavých startupů. Mimo technologické hračky Vás čeká inspirativní konferenční část i prostor pro Vaše děti. Už jste slyšeli o pojmu Younghackers? ;-)

Partneři

Organizátor Pomáháme průmyslu stát se digitálním. Přinášíme špičkovou konzultační expertizu ve výrobě a logistice.

© 2018 AIMTEC, a.s. - www.aimtecglobal.com
Vytvořeno v Beneš & Michl