Home Detaily o zrušení akce

Informace pro účastníky - zrušení akce 

Je #AimtecHackathon 2020 definitivně zrušen?

Letošní ročník akce se rozhodně neuskuteční v původně plánovaný termín 20. – 22. března 2020. S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky o zákazu jakýchkoli akcí s účastní nad 100 lidí jsme akci zrušili. Budeme se ale snažit najít náhradní termín dle našich možností.

Co když jsem se už zaregistroval/a a zaplatil/a vstupné?

Pokud byste se rádi akce účastnili i v náhradním termínu, který momentálně připravujeme, můžete svou registraci ponechat beze změny, je stále platná a počítáme s vámi. Pokud se vám následně ohlášený termín nehodí, můžete registraci kdykoli zrušit, a vrátíme vám peníze.

V případě, že chcete registraci zrušit a vrátit peníze, napište nám na email hackathon@aimtecglobal.com. Rádi vám pomůžeme.

Jak se dozvím o novém termínu #AimtecHackathonu?

Všem registrovaným pošleme hned po stanovení termínu email se všemi informacemi, ostatním doporučujeme sledovat náš Facebook, nebo web aimtechackathon.cz. Pokud máte zájem o notifikaci emailem, stačí nám napsat na email hackathon@aimtecglobal.com.

Partneři

Organizátor Jsme programátoři, vývojáři, konzultanti, obchodníci, badatelé, studenti i vyučující. Naším středobodem jsou technologie. Kromě toho, že nás živí, nás taky baví.

A proto děláme i #AimtecHackathon.

© 2020 AIMTEC, a.s. - www.aimtecglobal.com
Vytvořeno v Beneš & Michl