Home HackIt

HackIt

Moving Station Plzeň

Máš jen 40 hodin a neomezený přístup k mentorům a internetu. Přidáš se k ostatním nebo naopak konečně dotáhneš ten nápad, co máš už tak dlouho v šuplíku? Ať tak či onak, stačí udělat první krok a dorazit s notebookem a spacákem. Vše ostatní - technologie, kolegové i mentoři už budou na místě. 

Máš příležitost vyzkoušet si technologie, ke kterým se při jiné příležitosti jen tak nedostaneš, máš možnost získat know-how jednoduše a napřímo, můžeš konečně probrat svoje nápady s ostatními.

Nenech se zmást, #AimtecHackathon není jen o programování. Každý, kdo má technologickou mysl, umí s hardwarem nebo třeba grafiku a UX tady najde uplatnění. Přijď si vyzkoušet, jaké to je pracovat na projektu v týmu, co obnáší prezentovat svoje výsledky porotě i ostatním a posuň se zase o kousek dál.

 Mrzí vás, že jste přišli o letošní hackování? 

Přihlas se na #AimtecHackathon Challenge online 14. - 15. 5. 2021

ZJISTIT VÍC O AKCI

Partneři

Místo konání

Moving Station Plzeň

Registrace

Programátorský maraton a konference, kde máš jedinečnou možnost se seznámit s profíky v oboru a s dalšími stejně nadšenými lidmi.

Registruj se na #AimtecHackathon

Mezitím nás sleduj na Facebooku, aby ti nic neuteklo!

Organizátor Jsme programátoři, vývojáři, konzultanti, obchodníci, badatelé, studenti i vyučující. Naším středobodem jsou technologie. Kromě toho, že nás živí, nás taky baví.

A proto děláme i #AimtecHackathon.

© 2021 AIMTEC, a.s. - www.aimtecglobal.com
Vytvořeno v Beneš & Michl